Krok 1

Vyberte si styl

Nakombinujte si look podle svého nebo si vyberte jeden z kompletů sestavených našimi designéry. Oblek můžete doplnit padnoucí košilí, botami, kravatou či motýlkem nebo dalšími doplňky. Oblékneme vás od hlavy až k patě.

Naše obleky

Se SuitsUp můžete mít luxusní a skvěle padnoucí oblek v hodnotě 22.000 Kč již za 2.600 Kč.

Krok 2

Změřte se online

Abychom vám doručili skvěle padnoucí oblek, potřebujeme zjistit pár údajů o vaší postavě. Krok za krokem vás provedeme rychlým procesem měření, kdy vyplníte míry a konfekční velikosti. Podle toho každý oblek upravujeme.

Bude vám sedět

Potřebujete s měřením pomoct? Zavolejte nám nebo napište. Vaši objednávku dokončíme společně.

Krok 3

Vyzkoušejte si oblek

Oblek dorazí včas před plánovanou událostí. Naší prioritou je dodat vám perfektně padnoucí oblek a uděláme maximum, abyste byli spokojení. Na případnou výměnu máme dost času. Stačí jen zavolat, o vše se postaráme.

Přímo k vám domů

Stylový balíček doručíme přímo k vašim dveřím, kamkoliv budete potřebovat.

Krok 4

Snadné vrácení

Chápeme, že vrácení obleku je to poslední, na co budete následující den po akci myslet. Proto jsme se snažili celý proces co nejvíce zjednodušit. Oblek vložte do původní krabice a rozlučte se.

Jednodušší to být nemůže

Balíček můžete jakýmkoliv způsobem doručit do našeho showroomu v Praze nebo Brně.

Nebo vyzkoušejte oblek v showroomu    Mám zájem

Zaručíme, že vám oblek bude sedět

Každý oblek zasíláme s dostatečným předstihem. Je to z důvodu případné výměny nebo úpravy obleku, kterou pro vás zajistíme samozřejmě zdarma. Naší prioritou je obléknout vás tak, abyste se na významné události cítili zkrátka perfektně.

Abychom pro vás připravili skvěle padnoucí oblek, budeme potřebovat pár informací o vaší postavě. Ničeho se ale nemusíte bát, měření je velmi snadné a zabere jen pár minut. Pomůžou vám k tomu názorné video návody. Pokud znáte své konfekční velikosti, tím lépe.

Jakmile balíček obdržíte a oblek vyzkoušíte, v případě potřeby nás můžete kdykoliv kontaktovat. K dispozici jsou naši fit specialisti, kteří s čímkoliv poradí nebo domluví úpravu obleku.

Prohlédnout obleky
Zákaznická linka 792 309 916 [email protected]