Měření krok za krokem

Získejte oblek z prvotřídního materiálu, který vám dokonale padne, a to bez nutnosti návštěvy showroomu. Děláme to jinak. Děláme to online. Měření probíhá prostřednictví aplikace a nezabere déle než 10 minut!

Krok 1

Něco málo o vaší postavě

V prvním kroku doplníte výšku a váhu, velikost bot a jaké proporce má vaše postava. Nic víc nic míň.

1 minuta
Krok 2

Míry

Následuje proces měření, kterým vás provedou krátká názorná videa. Pro větší pohodlí doporučujeme přizvat někoho, kdo vám bude asistovat. Ke každé míře dáme přesné instrukce, odkud měřit a kam. V podstatě se nemůže stát, že by se to nepovedlo.

8 minut
Krok 3

Konfekce

Pokud víte své konfekční velikosti, pomůže nám, když je vyplníte. Pokud ne nebo si nejste jisti, kolonky nechte prázdné, nevadí. Poradíme si i bez nich.

1 minuta

FIT specialista na telefonu 24/7

Míry máme v malíčku a každou objednávku pečlivě procházíme. Pokud přijdou údaje, které se nám nezdají nebo nepasují do vašeho typu postavy, kontaktujeme vás a případně měření doladíme.

Pokud máte nejasnosti nebo dotazy k měření, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na [email protected] nebo 792 309 916.

Question Icon

Každý oblek zasíláme s dostatečným předstihem, tedy 7 dní před událostí. V případě, že by bylo potřeba něco doladit, stačí jen napsat nebo zavolat na naši infolinku. Časová rezerva nám umožňuje oblek doupravit podle vašich představ.

Vybrat oblek Jak to funguje
Zákaznická linka 792 309 916 [email protected]