The largest suit rental company in the Czech Republic

Experience it differently

You can have a suit worth 18.000 CZK for 2.600 CZK

Are you going to an important event and need a quality suit or tuxedo? We will not only provide you with a first-class suit, which we will tailor for FREE, but also all the gentlemanly accessories. We guarantee that you'll get a great experience out of your suit selection.

Kvalita

Quality

All our suits are 100% Italian wool.
Na míru

Tailor made

We customize every suit for FREE.
Půjčení bez starostí

5.000+

We dressed 5,000+ happy gentlemen.
Showroom

2x showroom

You can experience SUITS UP in Prague and Brno.

Enjoy it

Not just a suit, it's an experience

We want you to feel as comfortable as possible when choosing a suit. That's why we've decorated all our showrooms in a purely men's style. A welcome drink, pleasant music and an experienced consultant who will measure you, help you choose and guide you through the whole process.

Výběr obleku

Popular category

Výběr kompletu

Head to toe

Complete gentleman's outfit

Are you preparing for a wedding, ball, or black-tie event and need to secure a complete formal outfit, including a shirt, vest, bow tie, as well as shoes and a pocket square? Our designers have put together complete outfits for you to choose from. Don't worry about how to mix and match, we've got you covered.

Get inspired

They said about us

Our satisfied customers

Mohu jenom vřele doporučit! Vyzkoušel jsem před svatbou více salonů a všude otřesné. Tento svým přístupem a kvalitou mě ohromil. Zejména pán se o mě krásně postaral, poradil, změřil, apod. Odborník ve svém oboru. Profesionální přístup, výběr smokingu za pár minut, včetně doplňků, košile a bot. Cena odpovídající, ne příliš vysoká. Opravdu jenom doporučuji!
Jan Staněk
Naprosto doporučuji! Nikdy jsem si nemyslel, že mohu dostat takovou péči při půjčování obleku. Všichni zde jsou naprosto profesionální, slušní a pečliví. Přesně zjistí vaše potřeby, naměří míry, poradí, vše připraví, vyslechnou žádosti o změny etc. Byl jsem nadšen tím, jak vše proběhlo.
Jindřich Mičán
Naprosto skvělé a profesionální jednání. Relativně dlouho jsme hledali s přítelem oblek na svatbu, který by byl dle našich představ (dobrý střih a aby nebyl tuctový). Na doporučení jsme navštívili SuitsUp, kde jsme byli nadšení a přítel má ihned dva favority u kterých se nemůže rozhodnout. Palec nahoru dáváme i krásným cenám a především personálu, který se o nás pohádkově postaral. Moc děkujeme a doporučíme určitě dále!
Kristýna Chaloupková
Navštíveno 16.9.2022, oblek jsem potřeboval narychlo ještě na ten samý den a bylo mi vyhověno. Nestihl jsem jméno, ale neskutečná rychlost a profesionalita ze strany kolegy co mi pomáhal oblek sladit. Naprostá spokojenost a určitě sem zavítám zas.
Daniel Dovhanič
Chtěli bychom moc poděkovat za profesionální přístup a půjčení obleku. Dík patří především Marii Tiché, která se nejprve zeptala na naši představu, po té manžela oměřila a přinesla oblek, který prostě padnul… za 30min jsme byli z obchodu venku a přesně s tím, co jsme si představovali. Byli jsme přímo nadšení, jak bezproblémově a efektivně se dá řešit tak složitě vypadající záležitost, jakou je výběr svatebního obleku. Děkujeme
Jana Hanzlikova
6.Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Etiam non egestas viverra gravida turpis. Sit aliquam amet leo netus. Morbi diam egestas amet sed faucibus. In congue fermentum commodo ut.
Pavel S.

We worked together

Partner suitsup
Partner suitsup
Partner suitsup
Partner suitsup
Partner suitsup
Partner suitsup
Partner suitsup
Partner  suitsup

It suits you

Our suits, your stories

Instagram suitsup
Instagram suitsup
Instagram suitsup
Instagram suitsup
Instagram suitsup